Tumora pe colon gradul 4 ?

Streptococi, stafilococi si alte bacterii

Postata de Utilizator11552915303 cu 5 ani in urma.

Mama mea a fost diagnosticata de tumora maligna pe colon , cu metastaze, stadiul 4. După operatie si tomograf s a vazut ca tumora a invadat tot abdomenul: cai biliare, ficat, plămâni. Medicii nu i dau sanse. S a tratat cineva de aceasta baoală cu remediul dlui dr Coman Ioan?

Raspunsuri (1)

Ramona47

acum un an

Ceea ce știu ca și fratele meu este în ultima faza,nu sant șanse de supraviețuire din nefericire. Este bn ss fim pregătiți deoarece acest cancer nemilos nu iartă pe nimeni!!! Nu e bn sa ne mințim pe noi. Și eu sant pregătită pentru orice în acest moment. Cancerul cu metastaza nu se mai vindeca deloc. Cine ma contrazice minte. Fratele meu are cancer colorectsl (metastaza) și mi sa zus ca nu va trăii mult. Deșii nu este operat. Un vecin al meu a fost operat de cancer metastaza și fura 3 luni a murit acasă. Trebuie sa acceptam realitatea dura și nemiloasa și sa acceptam durerea persoanelor noastre dragi card vor pleca dintre noi 🥺🥺🥺🥺