toxocara

Streptococi, stafilococi si alte bacterii

Postata de membru305241 cu 8 ani in urma.

unde gasesc si eu un medic specialist in toxocara pentru un copil de doi ani

Raspunsuri (1)

Dr. Lavinia Ivanescu

acum 8 ani

Buna ziua , daca sunteti din Bucuresti va recomand sa mergeti la Institutul National de Boli Infectioase Matei Bals la sectia de zi copii cu trimitere de la medicul de familie catre acest spital si veti gasi medici infectionisti specializati . Daca nu sunteti din Bucuresti va puteti adresa unui spital de boli infectioase.