stopare stafilococ

Streptococi, stafilococi si alte bacterii

Postata de Nokamis13 cu 13 ani in urma.

este posibila stoparea si elimininarea stafilococului auriu din organism printr-un tratatament cu autovaccin facut la Institutul Cantacuzino?

Raspunsuri (1)

daniela georgescu

acum 13 ani

nu este posibila stoparea si eliminarea staf.auriu cu trat. autovaccin !
am facut 2 ani la ani si nici un rezultat decat cel in care a iesit la suprafata sub forma de abces si nu se mai inchide.
singurul tratament cu produse naturale care ma tine in stare de functionare este cel cu: ceai de sovarv(1 litru/zi) si uleiuri esente de la plafar de : cimbru,arbore de ceai,lac***aa si eucalipt.
acestea m-au scos din ceea ce cred ca a fost soc toxic!
cred ca sfafilococul auriu se hraneste cu antibioticele sau este destul de inteligent sa le eludeze.
dar,produsele naturale creeate de dumnezeu nu le poate recunoaste ,deci ele sunt cele mai eficace demonstrat.
cine este interesat rog scrieti mail: [email protected]
ceea ce am observat este ca da reactii foarte deranjante organic atunci cand sunt miscari telurice.cred ca raspunde in manifestare la frecvente de joasa amplitudine,deci nocive.