Stafilococ auriu

Streptococi, stafilococi si alte bacterii

Postata de MembruMobileApp150330210314374 cu 9 ani in urma.

Buna ziua,
Am descoperit infectie cu stafilococ auriu la nivelul nasului si gitului, care a cauzat in timp sinuzita, reumatism la articulatii.
Vreau sa descopar ce afectiuni putea sa mai produca in organism, si sa tratez tot. Cu ce ar trebui sa incep?
Va multumesc.

Raspunsuri (1)

Razvan

acum 8 ani

Iti recomand acest articol:

http://stafilococ-auriu.com/scapa-in-27-de-zile-de-stafilococul-auriu-tratament-naturist/

In el vei gasi tratamentul prin care vei scapa de acest stafilococ!