stafilococ auriu la ochi

Streptococi, stafilococi si alte bacterii

Postata de hansolo cu 13 ani in urma.

am o fetita de 5 luni; din motive obiective nu a putut face vaccinul de 2 luni la timp; l-a facut la 4 luni; ulterior, dupa circa 3 saptamâni, m constatat ca avea la ochi o infectie cu stafilococ auriu; are vreun efect negativ asupra vaccinului? sau asupra organismului?

Raspunsuri (1)

karina

acum 13 ani

buna,trebuie sa intrebi un cadru medical nu poti sa intrebi pe oricine mai ales ca are o varsta atat de frageda uite asa fac parintii greseli si dupa aia regreta,exista medici de familie,spitale unde poti intreba chestia asta nu pe net,nu e de joaca