pseudomonas spp

Streptococi, stafilococi si alte bacterii

Postata de aluneluhailajoc cu 10 ani in urma.

Se poate aplica terapia cu bacteriofagi pentru pseudomonas spp ?

Raspunsuri (2)

rrodica

acum 10 ani

de curand am citit in cartea Vindecarea tuturor formelor de cancer scrisa de Dr. Hulda Clark despre acesti bacili piocianici...

principalul tratament ar fi cel pe baza de nuca neagra, pelin si cuisoare..

Cauta cartea si informeaza-te!

Utilizator21614610035

acum 3 ani

da,vreau sa primesc totate notificariile despre tratamentul pentru pseudonomas aeruginosa.Va multumesc.