Produse care distrug ciupercile...Stie cineva?

Streptococi, stafilococi si alte bacterii

Postata de Marisa 79 cu 12 ani in urma.

AS DORI SA STIU DACA CUNOASTE CINEVA MACAR UN PRODUS DE CURATENIE CONTRA CIUPERCILOR ( care sa fie eficient 100% ).M-AR INTERESA ATAT PENTRU DEZINFECTAREA MEDIULUI CAT SI PENTRU PUS IN MASINA DE SPALAT.....Astept raspunsurile voastre ! Va multumesc anticipat !

Raspunsuri (2)

Daniela

acum 12 ani

Foarte buna intrebarea. Si eu sunt foarte interesata daca Vanish ajuta la distrugereea candidei. Ce alte produse ar putea ajuta?

Marisa 79

acum 12 ani

Vanish-ul este doar un produs de curatat nu este un dezinfectant.... insa un produs pe care l-am descoperit eu,contra ciupercilor, ar fi ECOCID-ul.Se gaseste la farmaciile veterinare, intr-un plic galben,are culoare roz si costa in jur de 10 lei....Il poti incerca !