infectie necunosuta

Streptococi, stafilococi si alte bacterii

Postata de hektor cu 13 ani in urma.

de peste 10ani mi-a aparut in spatele urechilor niste infectii foarte urit mirositoare. sunt ca si niste cosuri putin mai mari pe care le storc cind incep sa ma manince dupa care la citeva zile se umfla din nou. nu m-ar deranja daca nu ar mirosi ingrozitor. as dori sa stiu despre ce ar putea fi vorba si cum as putea scapa de acest miros...macar.

Raspunsuri (2)

silvia

acum 13 ani

Ar trebui sa te duci la dermatologie pt o consultatie. Iti ia analiza din cosul respectiv si iese la ce antibiotic cedeaza. Sanatate.

ionica

acum 13 ani

Incearca sa folosesti crema Clotrimazol. Indicat ar fi sa-ti faci analize sau cel putin ar fi bine sa te vada un medic dermatolog sa-ti spuna ceea ce ai si sa-ti dea tratament dupa aflarea diagnosticului.