ganglion umflat

Streptococi, stafilococi si alte bacterii

Postata de danielle71 cu 12 ani in urma.

buna seara,am gatul iritat de o saptamana si ganglionul stang putin umflat la exterior ,mentionez ca sunt in tratament pt tbc de 2 luni

Raspunsuri (3)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Trebuie sA FACETI N CONTOL MEDICAL ANTI TBC si cu aceasta ocazie aratati-i si zona cu ganglionii mariti,poate mai aveti si in alte regiuni

danielle71

acum 12 ani

sunt bolnava de tbc i-au tratament de 2 luni, am fost consultata in spital si nu am alte zone cu ganglioni mariti si atunci am patit la fel va rog sa-mi spuneti este ceva grav.Va multumesc mult si inca o data anticipat.p.s.m-am progamat deja la medicul de familie

PACIOIANU NADIA

acum 11 ani

BUNA ZIUA AM SI EU O INTREBARE DACA MA PUTETI AJUTA SI PE MN CU UN RASPUNS.MI A APARUT SUS DUPA URECHE CA O UNFLATURA LOCUL ESTE ROSU SI MA CAM DOARE NU RAU DAR PUTIN SE SIMTE.URECHEA CEALALTA DREAPTA ESTE IFUNDATA.IMI PUTETI SPUNE SI MIE CE AR PUTEA FI SI CE AS PUTEA AVEA.VA MULTUMESC SI ASTEPT UN RASPUNS.