furuncuri

Streptococi, stafilococi si alte bacterii

Postata de ana263133847 cu 13 ani in urma.

De un an imi tot apare pe corp mai ale in zonele cu par furuncuri si nu mai imi trec am incercat cu de toate si cu antibiotice as vrea daca stie cineva un tratament va multumasc.

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 13 ani

Medicul dermatolog ce zice?

DanaR

acum 13 ani

De cate ori iti apare unge de cateva ori pe zi cu unguent MIBAZON. Il gasesti in farmaciile veterinare dar este foarte eficient in furunculoza. Contine trei antibiotice si e testat de mine si de alte persoane la care a avut efect.

ana263133847

acum 13 ani

Multumesc.