Fistula peri anală?

Streptococi, stafilococi si alte bacterii

Postata de Catalin cu 2 ani in urma.

Bună ziua. Sunt operat de fistula peri anală, de 2 luni, a-și dori să știu dacă, este bun acest tratament, cu usnea stop aureus. Menționez că medicul, care ma operat, nu mi-a recomandat nici un tratament, nici un antibiot, nimic, după operație. Decât să spăl cu apa caldă, săpun, locul operat. Îmi poate spune cineva?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Hemoroizii-si-fisura-anala/fistula-perianala_10488