entorsa la genunche

Streptococi, stafilococi si alte bacterii

Postata de 19831005 cu 12 ani in urma.

domnilor doctori va rog sa ma ajutati recent am cazut de la o inaltime de 3metri mai bn zis din podul casei am cazut cu picioru sucit mam at singura dar sotu a insistat sa mergem la spital dr ortopedic mai facut film si mi zis ca ie entorsa si mia pus o atela ghipsata luni mia pus picioru in ghips fara ami face analize sau alt film zicandumi ca am ruptura sau intindetre de ligament in asfel de cazuri s foloseste orteza sau ghipsul tip horn va rog sami ziceti ce ie mai bn multumesc

Raspunsuri (2)

stancioi maria nbianca

acum 9 ani

Am si eu o entorsa la genunchiul drept , mi am despartit picioarele si mia pocanit rotula mam dus la doctor si mia scos 60 ml de sange inca il mai am umflat miercurea vitoare fac o luna si nu stiu ce sa mai fac ca sa mi se desumfle va rog din suflet spunetim si mie ce sa mai pun la el sa mi se desumfle dar ceva mai repid va rog frumos

stancioi maria bianca

acum 9 ani

Am si eu o entorsa la genunchiul drept , mi am despartit picioarele si mia pocanit rotula mam dus la doctor si mia scos 60 ml de sange inca il mai am umflat miercurea vitoare fac o luna si nu stiu ce sa mai fac ca sa mi se desumfle va rog din suflet spunetim si mie ce sa mai pun la el sa mi se desumfle dar ceva mai repid va rog frumos