Ce sa iau pentru...?

Streptococi, stafilococi si alte bacterii

Postata de nectarius cu 12 ani in urma.

Va rog sa ma ajutati cu prescriptia unui tratament complet pentru o Sinuzita Chistica Maxilara Bilaterala diagnosticata in urma unui examen RMN la Galati.Am presiune intracraniana cu dureri mai ales in mijlocul capului, deasupra fruntii. Astept raspuns MULTUMESC!

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 12 ani

Acest tratament va va fi prescris de catre medicul ORL la care veti merge cu RMN-ul dupa un consult amanuntit.