CE BOALA POATE FI?

Streptococi, stafilococi si alte bacterii

Postata de 101102103104105106 cu 9 ani in urma.

Analizele la imonologie EBV ,IgM pozitiv 0,837(cut 0,346)
IgGpozitiv ,1,066(cut 0,352)
Analiza la CMV IgM negativ 0,47(cut 0,270)
IgG POZITIV 8,29 (N

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 9 ani

Prezenta anticorpilor de tip IgM anti EBV sugereza infectia recenta cu virusul Epstein Barr.

Tatiana

acum 9 ani

ajutatima va rog ca nustiu ce sa fac copilu meu are asta si deja o gramada de medicamente folosim dar pofta de mincare nu revine dureri de cap si ganglionii linfatici nu se disimfla

acum 9 ani

dar ce se poate de facut in asa caz daca deja trei feluri de antibiotici primeste copilu meu si nimic schimbari si ganglionii linfatici nu revin la normal