aureus

Streptococi, stafilococi si alte bacterii

Postata de alexalin cu 12 ani in urma.

buna!de mai bine de un an ne luptam cu acest stafilococ aureus.am consultat mai multi dermatologi am facut si tratamente cu antibiotic oral si local dar degeaba .de la genunchi si mai ales sub gamba rana rosie purulenta chiar si furunculi As dori un sfat sau o indrumare catre un specialist sunt din jud mures. va multumesc

Raspunsuri (1)

pomut petronela daniela

acum 12 ani

am o fetita de 5 anisori si are stafilococu aerius de vreo 3 ani si am facut un tratament si nu a corespuns tratamentului ce sa mai fac ca asa de greu respira si mai ales seara