aslo

Streptococi, stafilococi si alte bacterii

Postata de geanina133677 cu 13 ani in urma.

copilul meu de 4ani are rezultatul la aslo 3 pe analize scrie ca ar trebui sa fie intre 20-200.sunt speriata astept un raspuns

Raspunsuri (2)

Dr. Emil Otesteanu

acum 13 ani

Bună seara ,
Unele laboratoare nici nu dau asemenea rezultate ; Valorile sub 200 sunt normale ( înţelegându.se între o si 200.
Cu sănătate Dr Emil Otesteanu

florentina

acum 11 ani

fetitei mele urmeaza sa i se faca interventia ptr persistenta de canal arterial si i-am facut toate analizele printre care si aslo si ia iesit