lucrare dentara

Stomatologie

Postata de kaona cu 12 ani in urma.

O lucrare dentara de portelan, daca este nevoie sa se scoata, se mai poate reface? Sau trebuie facuta alta lucrare?

Raspunsuri (2)

flaviussonila

acum 12 ani

daca se misca ar putea fi scoasa ....dar daca nu , nu se mai poate reface...eventual un retrat prin coroana insa depinde de mai multi factori..

lavinua

acum 12 ani

am un pivot pus ... este normal sa ma doara? am si gingia infamata .