diagnostic si interpretare radiografii dentare

Stomatologie

Postata de a1b cu 11 ani in urma.

Buna ziua,

As avea si eu nevoie de un medic stomatolog/ortodont care sa ma ajute la stabilirea unui diagnostic si sa imi faca o descriere a problemelor care le am in urma unui tratament.

Multumesc

Raspunsuri (2)

Dr. Andrei Iacob

acum 11 ani

Buna ziua,

va puteti programa la Clinica Trident, la Dr. Iacob Andrei, medic specialist ortodont.

Dr.Iacob Andrei
Medic stomatolog - Clinica Trident
www.clinicatrident.ro

Dr. Marin

acum 11 ani

Daca aveti filmele le puteti trimite pe [email protected] si eu le voi prezenta echipei mele de ortodonti si cu siguranta vom reusi sa va ajutam cu un plan de tratament gratuit !

Dr. Marin C. ( Unirii , Dristor , Berceni )
www.stomatologieoltenita.ro