am facut doua operatii la dintii din fata si ma dor?

Stomatologie

Postata de MembruMobileApp1518978319 cu 6 ani in urma.

Bună ziua, am și eu o întrebare dacă vreți sa ma ajutați sa îmi dați un sfat. Am făcut doua operații la dinții din fata. operațile le am făcut în octombrie 2017 si au trecut 4 luni și nu m-a lăsat durea de dini. am fost sa îmi fac radiografie și mi a ieșit foarte bine, dar nu știu din ce cauza ma dor dinții, o fi de la gingie? Am luat tratament, dar totusI nu m-a lasat durerea.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Profilaxia-in-stomatologie/cum-poate-fi-ameliorata-durerea-de-dinti_8865