albirea dintilor

Stomatologie

Postata de gabitzatha cu 11 ani in urma.

daca folosesc apa si sare se pot albi dintii ???
sau trebuie sa folosesc alte metode???

Raspunsuri (4)

Dr. Nicoleta Grosu

acum 11 ani

Nu.

Periaj cu bicarbonat de sodiu (alimentar) si apa oxigenata (se gaseste la farmacie). (Se face o pasta din cele doua).
Sau albire in cabinet.

Dr. Marin

acum 11 ani

Buna ziua !
Ideal este sa mergeti la unc abinet stomatologic unde veti face albire dentare "cu laser" daca vreti sa aveti si rezultate!
Uitati-va pe site-ul www.stomatologieoltenita.ro

Dr. Marin C. ( Unirii , Dristor , Berceni )
www.stomatologieoltenita.ro

Albirea dintilor acasa

acum 10 ani

Albirea dintilor acasa -
http://track.ibright.ro/product/iBright/?uid=2484&sid=649&pid=134&bid=adc***aec

cristian

acum 11 ani

Buna ziua,
Cu tot respectul, care e componenta laser in lampa de albire ZOOM?