acufene

Stomatologie

Postata de gabriela744 cu 16 ani in urma.

am avut o infectie la o masea pe partea dreapta a maxilarului care m-a intors de mai multe ori. am scapat de infectie dar acum cind schimb pozitia capului aud anumite zgomote in urechea dreapta si am si ameteli. rog pe cineva aflat in aceeasi situatie sa ma ajute

Raspunsuri (3)

gabriela744

acum 16 ani

am avut o infectie la o masea pe partea dreapta a maxilarului care m-a intors de mai multe ori. am scapat de infectie dar acum cind schimb pozitia capului aud anumite zgomote in urechea dreapta si am si ameteli. rog pe cineva aflat in aceeasi situatie sa ma ajute

jordan77

acum 14 ani

mi-am extras o masea dar in locul respectiv mi-a crescut un fel de "carne"!oare ce este si ce tratament as putea folosi?

marocanu

acum 14 ani

am av o carie la una din masele nu am tratato pt ca am plecat din tara am urmat un tratament de slabire cu vitamina c
(portocale si mandarine) la revenire-a in tara am av 6 carii de ambele pari ale guri (masele si dinti) e normal sa se extinda asa repede ? sau e de vina cura de slabire (vitamina c) daca se simte cineva in masura sa-m raspunda?.... [email protected] p.l.s.