Tratament

Spondilita anchilozanta

Postata de Violina_97 cu 13 ani in urma.

In ce Clinica din Bucuresti ma pot trata de sponditila ankilozanta?
Multumesc

Liliana 97

Raspunsuri (7)

Remicade

acum 13 ani

Daca ai bani oriunde in tara.

Violina_97

acum 13 ani

Ma refeream la un tratament mai putin invaziv; nu ma calific pt remicade.
De exemplu as dori sa stiu daca exista vreo clinica unde sa pot face fizioterapie,kinetoterapie,acupunctura ,etc dar specilizata pe acet tip de maladie.
Multumesc

S.A.

acum 13 ani

Nu pierde vremea, daca poti, treci la tratamenntul biologic. E singurul dovedit care te poate pastra om. In rest... Clinica Grand, Eforie Nord. Si nu uita, soarele de la mare si multa miscare. Succes!

Violina_97

acum 13 ani

Multumesc

Constantin

acum 13 ani

Incearca terapia complementara

Violina_97

acum 13 ani

La ce se refera aceasta terapie? Osteopatie, acupunctura,?
Multumesc

Alina Iatan, recuperare medicala

acum 13 ani

Buna ziua! v-ar ajuta kinetoterapia, eu am cabinetul in colentina, vis-a vis de spitalul Fundeni, daca va ajuta zona cu mare drag va astept! www.fkt.ro