Terapia biologica

Spondilita anchilozanta

Postata de Cristina500 cu 14 ani in urma.

Ce dieta trebuie sa tii pe perioada terapiei biologice?Poti face alternativ si tratament homeopat?

Raspunsuri (2)

Dr. Cacovean Adrian

acum 14 ani

Tratamentul homeopat se poate face in paralel cu orice fel de tratament, cu respectarea regulilor de administrare a remediilor homeopate. In ce consta terapia biologica pe care o urmati?
http://dr-cacovean-adrian.ro/
Intrebarile puse pe site-ul de mai sus ajung direct in casuta personala de mail.
Cu stima,

Cacovean Adrian

toma olimpia

acum 14 ani

spondilita anchilozanta