spondilita anchilozanta

Spondilita anchilozanta

Postata de emil9115688 cu 13 ani in urma.

am spondilita de 15 ani ,ma numesc ilie emil sunt din bucuresti ,in prezent urmez tratamentul biologic cu remikade ,ma simt foarte bine ,de un an de cand urmez acest tratament nu mai iau alceva de dureri .au disparut nu ma mai doare si mi a redat din mobilitate ,boala mea este stadiul 3-4,sunt putin adus de spate si am vrea sa fac o operatie sa ma indrept ,doar coloana imi este afectata in rest totul e bine in privinta incheieturilor.va rog vreau sa stiu unde se face aceasta operatie de corectare a coloanei vertebrale ,daca a mai facut cineva operetia si ce riscuri .adresa mea de maill este [email protected] multumiri astept un raspuns

Raspunsuri (5)

eugen arad

acum 13 ani

[email protected]
buna ziua, am 37 de ani si sunt diagnosticat cu aceasta boala de 11 ani , sunt curios sa aflu mai multe despre tratamentul biologic.
Prefer sa aflu de la un bolnav decat de la un medic.
multumesc anticipat

mellyana

acum 13 ani

Buna ziua as dorii sa stiu in cat timp se intra in posesia tratamentului boiologic?De unde se procura?Cum se procedeaza?Va astept raspunsurile...multumesc

Meicu elena

acum 7 ani

Și pe mi e ma i terestra tratamentul cu asta te rog din suflet de un de lai luat

Meicu elena

acum 7 ani

Și pe mi e ma i terestra tratamentul cu asta te rog din suflet de un de lai luat

Meicu elena

acum 7 ani

Și pe mi e ma i terestra tratamentul cu asta te rog din suflet de un de lai luat