spondilita anchilozanta

Spondilita anchilozanta

Postata de adriian1 cu 13 ani in urma.

buna ziua , as avea si eu o intrebare cu referire la spondilita anchilozanta, am inceput un tratament cu salazopirin in urma cu 2 luni in urma , am fost la un medic reumatolog si in urma investigatiilor am fost diagnosticat cu aceasta boala dar problema e ca fac si stari subfebrile si mi s-a spus ca vor trece cu tratament dar inca nu mi-am revenit deloc, stiti in cat timp as putea scapa de subfebrilitate??

Raspunsuri (2)

Constantin

acum 13 ani

Terapia complementara e o solutie-0722344290

Lazarescu Daniela

acum 13 ani

Buna! eu am spondilita de acum 23 de ani si ma simt ca atunci!!!!!!!! Iau salazopirina si ketrppofen si m-am saturat de ele!!!!!!!!! asa ca bine nu ne mai facem!!!!!!!!!