Spondilita anchilozanta si sarcina

Spondilita anchilozanta

Postata de mirela97 cu 11 ani in urma.

Buna!
Credeti ca o sa am un copil sanatos fara malformatii,daca sufar de spondilita anchilozanta?
Am 29 de ani si este primul copil.Sunt insarcinata in saptamana a 6,si as dori daca sa aflu daca o sa am un copil sanatos!Sunt foarte ingrijorata va rog sa ma ajutati!

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Da, aceasta boala nu prezinta riscuri asupra fatului asa ca nu aveti de ce sa va ingrijorati din acest punct de vedere.

mirela97

acum 11 ani

Va multumesc din suflet!