pensionare

Spondilita anchilozanta

Postata de damavideo cu 13 ani in urma.

Ma numesc DIMIAN ADRIAN,am 38 ani,sunt un fost pacient al domnului dr.Bem pe cand lucra la Ploiesti si as dori sa-I pun o intrebare:sufar de SA de aproximativ 7 ani si as dorii relatii despre pensionare pe caz de boala.

Raspunsuri (1)

stan

acum 11 ani

am voie la pensie de handicap daca am spondilita anchilozanta gradul 3-4? va rog ajutati-ma!