o fi bun oare

Spondilita anchilozanta

Postata de barbut cu 11 ani in urma.

ma doare forte tare muschi gatului ca abia imi intorc capul iar cineva mi-a recomandat sa iau movalis intrebarea daca este bun

Raspunsuri (1)

Adrienne

acum 11 ani

Cred ca ar putea fi vorba despre Torticolis. Tratamentul consta in medicamente miorelaxante sau analgezice. Movalis-ul este un antiinflamator si un analgezic. Ca miorelaxant ar fi bun Midocalm. Multa sanatate !