exista un alt tratament mai bun?

Spondilita anchilozanta

Postata de ovidana cu 13 ani in urma.

exista un alt tratament mai bun? eu iau salazopirina si ketoprofen si......degeaba!!!!!!!!

Raspunsuri (4)

adinuta22

acum 13 ani

Incearca tratamentul cu OZON,da rezultate foarte bune.Exista o clinica care face aceste tratmente langa Stadionul Giulesti.

alex

acum 13 ani

Eu ma tratez cu sulfasalazina si celebrex si sunt multumit de rezultat. Merg la control la Sp Ioan Stoia, Bucuresti la dr Codreanu si sunt multumit. Esential este sa faci cat mai multa miscare.

alex

acum 13 ani

Si foarte important este regimul alimentar : FARA SARE, si nu numai asta, fara alcool, grasimi mai putine, fructe si legume cat mai mult

ovidana

acum 13 ani

Va multumesc pt sfaturi!!!!!!!!!!!! Sunt din Ploiesti si nu ajung la Bucuresti dar e bine de stiut aceste tratamente! Va doresc sanatate multa!