arcoxia la sarcina 13 saptamani

Spondilita anchilozanta

Postata de tibi2010 cu 11 ani in urma.

dureri de spate rasucire cu greutate a pocnit ceva la spate am sarcina 13 saptamani am voie antiimflamatoare sau arcoxia

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Antiinflamatoarele nu sunt indicate in sarcina; cel mult, puteti utiliza paracetamol. Este recomandat sa consultati medicul ginecolog.

Cornelia

acum 11 ani

Buna,
Incearca Homeopatia. Se poate folosi in sarcina fara probleme, nu are contraindicatii, se foloseste chiar si la bebelusi. In Homeopatie este foarte important medicul homeopat. Un medic homeopat foarte bun care te poate ajuta gasesti la ***@yahoo.com.
Familia mea a avut rezultate foarte bune la rezolvarea problemelor de sanatate cu Homeopatia.
Sanatate multa iti doresc, tie si la bebe!