Spasme musculare?

Spasme musculare

Postata de Utilizator11558370933 cu 4 ani in urma.

Acum 3-4 ani mi-am fortat un pic cam mult mainele cat timp ajutam pe acasa cu munca. In prezent am 20 de ani si de o saptamana si cateva zile au inceput niste dureri insuportabile ale muschilor, deltoidul si bicepsul.(mana stanga) De fiecare data cand incerc sa ridic mana mai sus de abdomen simt o durere si imi este imposibil sa o ridic mai Aceasta problema am avut-o si in trecut dar trecea dupa 2-3 zile. Uneori aparea si la mana dreapta. Stau mai mereu incordat si nu imi pot relaxa deloc mainile.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Diverse/crampele-musculare_1251