Este ok sa iau proteine la 16 ani?

Slabiciune musculara grava

Postata de MembruMobileAppcristi_andreutzu cu 6 ani in urma.

Am 16 ani ,1.72 si 54 de kg si vreau sa ma apuc de sala si sa iau si niste suplimente este recomandat la varsta mea?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sanatate-prin-sport/cum-sa-mananci-inainte-si-dupa-sala_9204