Vreau sa ma operez !

Sinuzita

Postata de alex_alecs cu 12 ani in urma.

Am o problema cu amegdalele .. mai tot timpul sunt racit si ma doare gatul... la cel mai mic curent racesc ... . ma gandeam sa fac o operatie pt. a inlatura amegdalele ... .
Am fost la diferite clinici Orl, insa nu am primit nici o solutie care sa ma ajute, mi a fost recomandata si o operatie pt. deviatie de sept ( sau ceva de genu ) ... insa nu stiu ce sa fac .. Ma puteti ajuta cumva ? Va multumesc anticipat .

Raspunsuri (2)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna seara,

din pacate nu am inteles intrebarea dumneavoastra. dumneavoastra vreti sa va operati ''de amigdale'', dar nici un medic nu v-a recomandat aceasta operatie ci mai degraba sa va operati pentru deviatie de sept?

va urez o seara buna

alex_alecs

acum 12 ani

buna ziua ... exact asta am incercat sa zic ... majoritatea medicilor pe care i am consultat mi au sugerat sa nu ma operez de amigdale, ci de deviatie de sept.... .
Asi avea de gand luna viitoare sa ma operez ... totusi .. nu stiu daca e cea mai buna alegere ..