vedere cu purici

Sinuzita

Postata de davelex cu 8 ani in urma.

cam de o saptamana vad cu purici , ca un televizor stricat ,iar cand sunt in intuneric e mai rau si chiar daca inchid ochii puricii sunt tot acolo si apar tot felu de pete colorate ( cu ochii inchisi )
nu am mai patit asa ceva pana acum decat cand mi s-a luat sange pentru analize in urma cu vreo 2 -3 saptamani si din cauza ca mi s-a facut rau am inceput treptat sa vad tot felul de purici si forme colorate pana aproape mi s-a intunecat aproape de tot privirea dar m-am intins si mi-am revenit
sunt destul de ingrijorat si v-as fi recunoscator pentru orice sfat
mai mentionez ca am si o deviatie de sept destul de urata si de multe ori mi se mai umfla ochii dar nu stiu daca asta influenteaza cu ceva
multumesc

Raspunsuri (1)

Glooring

acum 7 ani

Mi se intampla fel. Daca aflii ceva sa imi spui si mie te rog.