urmare rinoseptoplastie si polipectomie bilaterala

Sinuzita

Postata de tconstantin59 cu 13 ani in urma.

Ce tratament este recomendat pentru refacerea acuitatii olfactive postoperator dupa o interventie de rinoseptoplastie si polipectomie biaterala plus meatotomie si curatare sinusuri(am aproape 6 luni de la interventie)?

Raspunsuri (1)

mihaela

acum 7 ani

Buna, a trecut foarte mult timp de la postarea ta; cum s a rezolvat pana la urma, ti ai recapatat mirosul?