ureche

Sinuzita

Postata de niculeta cu 11 ani in urma.

buna seara ! am si eu o intrebare care ma framanta de mult timp.De ceva timp simt un zgomot in ureche ca un barait , dar , in cele mai multe cazuri cand cineva imi vorbeste in soapta si la anumite zgomote mai delicate...mentionez faptul ca doar in aceste situatii mi se intampla. Am fost mai demult la medic si mi-a zis sa pun rivanol ,un alt medic mi-a zis ca am sinuzita , dar nu cred ca ar fi asa .DE ACEEA ,VA ROG FRUMOS , SA MA AJUTATI CU UN RASPUNS .VREAU SA STIU CAT E DE GRAV.
VA MULTUMESC MULT!

Raspunsuri (1)

MembruMobileApp1470438215

acum 7 ani

hei...mai ai problema asta? daca nu, cum ai rezolvat-o? despre ce este vorba?