stresul meu

Sinuzita

Postata de bazata cu 13 ani in urma.

ce tratament antibiotic pt sinuzita ar fi recomandat in cazul in care aceasta este doar pe partea dreapta?

Raspunsuri (4)

Dr. Alina-Teodora Dicu

acum 13 ani

Se administreaza un tratament antiobiotic ( Augmentin, Ospamox), insotit de antiinflamatoare nesteroidiene gen diclofenac aceclofenac. Daca este mai complicat ar fi indicat sa se consulte un medic ORL.

bazata

acum 13 ani

multumesc din suflet pentru sfat

loredana_dana

acum 13 ani

va recomand un tratament homeopat in cazul in care nu ati reusit sa va rezolvati problema .
consultati un medic homeopat cu experienta . Homeopatia ajuta la multe boli unde alopatia este neputincioasa. Va recomand un medic care practica homeopatia clasica si care are experienta ca. de ex. Dr. Gheoerge Jurj (TM), Dr. Dumitrescu Ioan (Buc)., Dr. Raceanu (Iasi), Dr. Ileana Randasu (Buc), Dr. Doina Pavlovschi (Buc), Dr. Silvia Nedelcu (Buc), Dr. Zainescu Laura (Brasov), Dr. Adrian Alecu (Tg-Mures). Adresele le gasiti in internet.

loredana_dana

acum 13 ani

daca doresti sa iei legatura cu mine da clik pe numele meu