Stiti ceva sau bănuiți?

Sinuzita

Postata de Utilizator11556216104 cu 5 ani in urma.

De ceva timp se aude un șuierat cand respir (doar daca e liniste),nu pot respira pe nas noaptea (si nasul nu este infundat) si câteodată simt ca nu intra destul aer in plămâni.
Cand eram mai mica m-am dus la medic si suspectau ca e astm ,dar nu se intampla chestiile astea,doar oftam într-un fel.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Bolile-aparatului-respirator/dificultatile-de-respiratie_9085