Sinuzita?

Sinuzita

Postata de Mihaela cu 2 ani in urma.

Bună ziua, ma confrunt de 2 zile cu o problema, îmi curge din nas cheaguri de sange, totul a început cand am suflat nasul(crezand ca sunt racita) la început a curs un lichid galbui-roz,care nu semana cu secrețiile nazale iar apoi sa transformat în cheaguri de sânge, care poate fi problema, am si senzatie de ameteala si dureri de cap

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Nasul-si-sinusurile/epistaxisul-sangerarea-nazala_484