Sinuzita maxilara cronica

Sinuzita

Postata de raluca.i cu 11 ani in urma.

Am sinuzita maxilara cronica, de 6 ani mai exact, o multime de probleme asociate aceste afectiuni si as dori sa stiu unde m-as putea opera (am inteles ca se pot realiza aceste operatii si cu laserul) si pretul.
Va multumesc

Raspunsuri (6)

Sigada

acum 11 ani

Daca sunteti din Bucuresti, va recomand spitalul Coltea pentru ca au medici excelenti pe ORL.

raluca.i

acum 11 ani

Realizeaza operatii cu laserul? Si da, in Bucuresti voiam sa merg.

Sigada

acum 11 ani

Nu stiu sa va spun exact daca folosesc laserul sau nu, insa stiu ca in ultima perioada spitalul a fost dotata cu aparatura moderna, deci presupun ca fac si operatii cu laser.
Mergeti cu incredere acolo si discutati cu medicul. Va recomand sa mergeti la doamna doctor Oancea sau la doamna doctor Pedestru.

Socrates

acum 11 ani

O astfel de sinuzita se poate vindeca usor fara operatie cu remedii homeopate potrivite. Operatia nu elimina oricum cauza ci numai simptomele si riscul sa reapara sau sa se agraveze dupa operatie e mare. Mergeti mai bine la un medic homeopat bun in Bucuresti sau un alt oras mare.

lecsi alexandra

acum 11 ani

tot spitalul coltea il recomand si eu pt ORL, din experienta proprie, insa pe dr Raluca Grigore :)
un medicament foarte bun pt tratarea sinuzitei este Sinutoxul. este din plante si spre deosebire de alte medicamente pt sinuzita, acesta nu tb luat cu antiinflamator.

Iuliana

acum 11 ani

Buna ziua,
Am facut un RMN si mi-a iesit sinuzita cronica maxilara dreapta. Ce imi recomandati.. ?