sinuzita frontala bilaterala

Sinuzita

Postata de maria simona b cu 13 ani in urma.

De curand mi-am facut o radiografie craniana in proiectie speciala iar rezultatul este acesta: sinuzita frontala bilaterala si etmoidala anterioara dreapta, chist seromucos relativ mare in sinusul maxilar drept. Ce ar trebui sa fac mai intai? Sinuzita este grava? Va multumesc

Raspunsuri (4)

Constantin

acum 13 ani

Incearca terapia naturista-0722344290

denisa lupu

acum 12 ani

Sinuzita se poate trata cu Best Serrapeptase....
Cica in Germania asta e cel mai folosit medicament. Eu am luat medicamentul de la cluj-napoca
www.naturanoastra.shopmania.biz

ella

acum 13 ani

vino la doctorul Chioasca in Buzau....Te rezolva

dany

acum 13 ani

vino la dr chioasca viorel din buza spital cfr si te rezolva 100%