sinuzita acuta

Sinuzita

Postata de vyo12345 cu 13 ani in urma.

va rog sa imi recomanda-ti un spital in Bucuresti la care sa ma tratez de sinuzita acuta

Raspunsuri (12)

Maria

acum 13 ani

Buna ziua
Pot sa va ajut in rezolvarea problemei de sanatate. Daca sunteti interesat scrieti-mi pe e-mail [email protected].
Va doresc multa sanatate.

lili ionescu

acum 13 ani

Da doresc si eu sa-mi rezolv sinuzita cronica dreapta de care sufar .
e-mail [email protected]
Multumesc

georgeta54

acum 13 ani

Pentru tratarea sinuzitei fara efecte secundare si fara interventii invazive cum ar fi punctia, este foarte eficient tratamentul natural cu Best Serrapeptase de 40.000UI si se ia de 3 ori pe zi, adica 120.000UI, administrarea de doze mici in mod repetat pe parcursul unei zile, astfel incat enzima sa lucreze tot timpul, tratamentul se face 2-3 luni..... este o enzima care a fost descoperita de ceva timp dar nu este mediatizata,.... in Germania se foloseste cel mai des pentru tratarea sinuzitei, gasesti filmulete pe youtube.

emil

acum 13 ani

mate balsi cel mai bun pentru sinuzita

vyo12345

acum 13 ani

merg linga mall la o clinica medicala ambulatorie
cunoasteti?

vyo12345

acum 13 ani

am fost langa mall
la arabul acela? Hasan masri?
mi a dat un antibiotic am si uitat cum ii spune sunt 5 pastile de la care m am umflat

popa andreea

acum 12 ani

buna ziua. vreau sa fac si eu tratamentul cu enzima best serrapeptase. de unde as putea sa cumpar tratamentul acesta natural

georgeta 54

acum 12 ani

Medicamentul Best Serrapeptase pentru tratamentul sinuzitei se gaseste pe magazinul de la Cluj:
In Germania asta e cel mai folosit medicament pentru sinuzita.
www.naturanoastra.shopmania.biz

vyo12345

acum 12 ani

sa sti ca este f.bun si ibusinus dar pe langa el sa iei si metaspar(pt.ficat)

Stiu, am trecut si eu prin asta

acum 13 ani

Iti recomand Spitalul Sfanta Maria din Bucuresti, ai cea mai buna echipa de orl-isti acolo. Probabil i-ai vazut la tv pe dr Sarafoleanu, Manea , Mincu, etc. Sunt minunati.

IONESCU GEORGE

acum 11 ani

MI-S-A DEZVOLTAT O TUMOARE LA SINUSUL DREPT, MA DOARE INGROZITOR SI NU DA INAPOI LA NICI -UN MEDICAMENT.

vyo12345

acum 11 ani

La spitalul Panduri (theodor palady) Bucuresti