sinuzita acuta

Sinuzita

Postata de camelia19978500 cu 14 ani in urma.

cu tratament homeopat se poate trata sinuzita

Raspunsuri (7)

Dr. Diana Dragomir

acum 14 ani

Da sinuzita se poate trata homeopat cu un tratament individualizat.

monica ian

acum 13 ani

am avut o raceala simpla cu scurgeri nazale care m-a tinut o saptamana.am tratat-o cu nurofen pasile si panadol. dar dupa cateva zile am observat o durere in fundul ochilor si la frunte , in zona sprancenelor. e clar ca raceala mea a dus si la o sinuzita.as trat-o cu ceva homeopat ,sa nu folosesec antibiotice. ce imi recomandati?
.multumesc.

marian ioana

acum 13 ani

dureri de cap,deasupra ochilor

Barbu Eugen

acum 12 ani

Am gasit pe diferite siteuri discutii cum ca sinuzita se trateaza cu Best Serrapeptase.
Este ceva medicament naturist.

Se gaseste si la noi:
www.naturanoastra.shopmania.biz

trofin gil

acum 13 ani

de aproape 1 saptamana am dureri in zona frunti si duba cap...stari de ameteala.......am fost la spital si mi-au spus k e sinuzita... pe care o tratez cu betaserc,miligamma N,si celebrex asta mi-au dat pe reteta,imi poate spune cineva daca sunt bune?? io nu prea simt nici o ameliorare

tanya

acum 13 ani

Ti-au dat betasercul sa nu mai simti ameteala..si celelalte pt durerea de dupa cap..nu simti nici o ameliorare,,asa am luat eu anul trecut ,am suferit vreo 4 luni,acum mi-am pus hrean ras pe o carpa si am pus la radacina nasului,am si inspirat din hreanul ras ,cat am putut,acum si-a dat drumul..e urat,dar e mai bine sa se elibereze si sa iasa afara..acum iau antibiotic,zinnat ,la 8 ore,de 252 si fac in continuare inhalatioi cu hrean si cu musetel,menta..e foatre bun cine are flori de fan! Se fierbe o mana si stai in aburi 15 min,cu un prosop pe cap! Sanatate .astept si eu sfaturi!dupa cap ma masez cu ulei cald si alcool sanitar!Si un pic de diclofenac,ca sa nu iau pumni de pastile!

Tanase Eugenia

acum 7 ani

Am gasit pe net serapeptase 240000 de unitati la www.medicaldistrict.ro