sinuzită, sinusuri inflamate, curent?

Sinuzita

Postata de deepred25 cu 10 ani in urma.

Păţesc pentru a doua oară acest lucru, aşa că mă adresez şi dvs., în speranţa că aveţi vreo idee ce se întâmplă: după ce am mers la un antrenament solicitant şi am ieşit afară cu părul relativ ud, a început să mă doară destul de pregant zona tâmplelor, piramida nazală, iar sub obraji simt că tremură efectiv ceva. Nu îmi curge nasul, dar am început să strănut destul de des. Totodată, tuşesc. Data trecută, medicul de fam. mi-a zis că e prodromul unei viroze şi mi-a prescris un antibiotic şi ceva antiinflamatoare, durerea a dispărut mai mult de la sine. Evident, la sală există instalaţie de aer condiţionat, iar de transpirat, am transpirat bine de tot.

Raspunsuri (2)

Mirna

acum 10 ani

Iti recomand Respiration blend de Secom, e cel mai bun pt toate afectiunile respiratorii, inclusiv sinuzita. Dar inceteaza si cu diferentele de temperatura la care te supui. Si nu mai sta sau iesi transpirat in aer rece. Poti pati mai rau decat atat.

Danny1000

acum un an

Am aceeasi problema. Zi-mi te rog cum ai rezolvat ca sunt disperat