Se poate intampla asta? Sau ce pot avea ?

Sinuzita

Postata de Utilizator11583976591 cu 4 ani in urma.

Buna seara! Din cate stiu am probleme toamna cu sinuzita... Racesc toamna mereu... Dar anul acesta a foat total diferit am racit in toamna si cred ca are legatura cu sinozita... Dupa ce am racit nu am putut sa iau nici un fel de pastile stranut de la ori ce pastila din cauza cum am schimbat clima de la rece la calt... Cred eu... Si sunt racita din noiembrie si pana acuma adica sunt 5 luni fapt ce ma ingrijoreaza la midic nu ma pot duce pentru ca sut prea departe de medicul meu de familie vreau sa precizez ca doar seara dupa ce mananc incep sa am varsaturi si elimin exceptorati sau geva de genu cred ca se numesc felgmele acelea din gat.... Vreau un sfat vreau sa imi spuneti cam ce pot sa am... Va multumesc?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sinuzita/sinuzita-cauze-simptome-investigatii-si-tratament_16398