roseata nasului

Sinuzita

Postata de florian24138881 cu 12 ani in urma.

as dori sa aflu de ce la caldura si frig mi se inroseste nasul?
daca se poate sa mi recomandati un medicament impotriva acestei afectiuni.
va multumesc

Raspunsuri (2)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna seara,

in afara de aceasta manifestare, mai aveti si alt simptom? roseata aceasta este strict localizata la nivelul nasului sau si la nivelul obrajilor? in afara de aceasta, pe piele mai aveti si alte leziuni?
alte probleme de sanatate mai aveti? urmati vreun tratament in prezent sau ati urmat recent?

va urez o seara buna

florian24138881

acum 12 ani

nu in afara de roseata nasului nu am nici un simptom in plus.roseata este localizata strict pe nas doar la frig caldura.nu urmez nici un tratament si nici nu am urmat