Rinoree ???

Sinuzita Rinoree

Postata de Dan Ciresnescu cu 11 ani in urma.

Am 51 de ani .
Problema foarte mare este faptul ca zilnic imi curge nasul .
Secretia este apoasa.
Mi se usuca nasul , totul este in regula, insa tot asa din senin imi curge nasul .
Nu sunt racit. Nu am febra.
In urma cu vreo 10 ani , am fost la ORL, mi s-a facut chiar si o radiografie a sinusurilor . Nu s-a gasit vreo neregula. Mi s-a recomandat Claritin ,am luat si a fost bine .
Luna trecuta mi-am cumparat eu, am luat cele 10 pastile , insa nu am rezolvat problema .
Ce sa fac sa nu-mi mai curga nasul ?

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Probabil este vorba de o rinita alergica. Este recomandat sa consultati medicul alergolog.

iul63

acum 11 ani

Merita sa cauti un produs nou, Capsio alergie si sinuzita. E ieftin si se gaseaste si online. Trateaza rinita natural fara obisnuinta fara dependenta! Merge Garantat!

Amalia

acum 11 ani

CRED CA AVETI SI O ALERGIE. De ani de zile ma confrunt cu aceasta problema. Eu iau zilnic un antihistaminic si in perioadele in care alergia e prea puternica, iau chiar 2 antihistaminice diferite pe zi. Beau ceai de trei frati patati ai am mai luat Bettarax (produs din plante) si m-au ajutat. Folosesc spray cu apa de mare Physiomer Hipertonic sau Humex spray cu apa de mare si uneori Vibrocil picaturi. Cam asa ma descurc. E o ameliorare a problemei si am perioade in care nu ma supara aceasta alergie, dar nu scap definitiv de ea.