probleme respiratorii

Sinuzita

Postata de Adi Sabău cu 9 ani in urma.

Buna ziua, am 19 ani, am fost operat deja de 3 ori la nas, prima data la 17 ani cu deviatia de sept, dupa operatie am avut probleme foarte mari cu sinusurile, am stat internat in alt spital cu tratament de meningita, apoi la un an dupa prima a venit a doua operatie la alt doctor, acesta mia cauterizat cornetele, nici un efect dupa, apoi al 3-lea doctor mi-a taiat din cornete anul acest dar a fost bine putin, acum am dureri destul de mari, mi se infunda tot timpul si nu mil pot sufla, mi se formeaza saculeti de secretii si ceva mi le blocheaza, am urmat tot felul de tratamente dar in zadar, toate operatiile au fost realizate in targu mures, daca cineva cunoastea un medic foarte bun si din alt oras il rog sa imi raspunda!!

Raspunsuri (1)

Aicha

acum 9 ani

Buna. Eu m-am tratat la Dr. Marsu Constanta, si am fost multumita. Dansa lucreaza in Bucuresti! Succes.