polipii

Sinuzita

Postata de monicutamonicuta cu 13 ani in urma.

buna ziua am si eu o intrebare :
trebuie sa ii scot copilului meu polipii si as dori sa stiu cam cat costa. Mentionez ca il voi opera la Grigore Alexandrescu din Bucuresti. multumesc.

Raspunsuri (1)

gabriela tulumis

acum 8 ani

Operatia de polipi nu costa nimic la spital, nimeni nu pretinde nimic, copilului programat la operatie i se acorda toata atentia necesara, cel putin asta se intampla la Marie Curie. La cateva ore de la interventie medicul il consulta din nou, dar nu pretinde nimic,fiind in continuare atent si amabil cu pacientul si apartinatorii. Recompensa vine de la sine,caci in semn de multumire, parintele ofera o atentie simbolica medicului,desi acesta nu lasa nicio clipa impresia ca ca ar astepta ceva.Felicitari dr Buruiana Andrei pt devotament si profesionalism fata de micutii pacienti!