polip nazal sau altceva?

Sinuzita Prevenirea polipilor nazali

Postata de jaanina cu 13 ani in urma.

Cineva spunea pe forum că polipii nazali nu pot apărea la adulţi.Este adevărat?Mie mi-a apărut un ,,polip,,nazal acum 5 ani ,şi mi-a fost teamă să fac operaţie. Este grav?

Raspunsuri (2)

Ionascu Andreea

acum 13 ani

Normal ca polipii nazali apar si la adulti. Operatia nu este complicata, problema este insa ca polipii nazali pot creste din nou, oricand, operatia nu rezolva definitiv problema.

Cornelia

acum 13 ani

Sufar de atac de panica maxim de 6 ani de o luna am o stare de sufocare imi iau aer greu mereu e rezultatul atacului de panica? fac tratament cu Linisan